Saszetki i nerki

Produkty 1-12 z 17

Strona
na stronę

Produkty 1-12 z 17

Strona
na stronę

Saszetki nerki męskie

Saszetki i nerki - nieduże torebki, w których trzymamy nasze najważniejsze przedmioty w podróży, w czasie joggingu czy wypadu na miasto. Od lat, saszetki i nerki urzekają nas swoją wyjątkową praktycznością, nietypowymi sposobami noszenia. Wygodne saszetki, nerki pomagają nie przeciążać kieszeni, a co za tym idzie, uprzyjemniają każdą podróż. Nasze nerki wykonane są z wysokiej jakości materiału, pozwalając nam cieszyć się przedmiotem przez długi czas, bez obaw o uszkodzenie samej nerki lub jej zawartości.

 

Czym się różni nerka od saszetki?

Między produktami, jakimi jest saszetka męska i nerka, jest jedna, zasadnicza różnica - saszetki posiadają długi pasek, który umożliwia nam noszenie jej na ramieniu, tymczasem nerka męska posiada specjalnie skonstruowany pas, umożliwiający noszenie jej na biodrach lub przewieszonej przez ramię. Sam wybierasz, w jaki sposób chcesz nosić swoją sportową nerkę lub saszetkę. W jednostkowych przypadkach, saszetki posiadają na górze uchwyt, który pozwala nosić ją jak torbę lub teczkę.

W jaki sposób nosić nerkę?

Niepozorne nerki sportowe i inne, dają nam wiele możliwości w zakresie ich noszenia. Poniżej przytoczymy kilka z nich:

 

Po skosie - nerka wyeksponowa z przodu, zakładana po skosie. Aktualnie bardzo modny sposób noszenia - nerka w takiej pozycji jest bardzo łatwo dostępna, jej położenie jest bezpieczne i trudno dostępne dla osób trzecich.

Nerka męska po skosie

 

Po skosie na plecach - taka pozycja nerki przypomina noszenie plecaka - nasze ruchy są nieskrępowane. Różnorodność nerek męskich pozwala ciekawie uzupełnić naszą stylizację.

 

W pasie lub na biodrach - klasyczny sposób noszenia nerki. Łatwo dostępna, ciekawie prezentująca się.

 

Na ramieniu - regulowany pasek nerki, pozwala nam nosić ją jak zwykłą torebkę. W takiej pozycji łatwo możemy zdjąć nerkę lub szybko zmienić jej położenie. Czysta wygoda.

 

Czy nerki są w modzie?

Praktyczne saszetki męskie