Jupiter

Torba na laptopa 15,6" ZG656

Produkt wyprzedany
Powiadom o dostępności

Torba na laptopa 15,6" ZG656 Jupiter

Torba na laptopa ZG 656 to wspaniała propozycja dla wszystkich osób, które na co dzień przenoszą swój sprzęt między biurem a domem. Model ma klasyczny ponadczasowy , więc będesigndzie pasował praktycznie do wszystkiego. Zewnętrzny materiał połączyliśmy ze wstawkami z ekoskóry. Dzięki temu całość nabiera lekkości i prezentuje się naprawdę elegancko. 

W torbie umieściliśmy dwie komory i każda jest zamykana na zamek. Jedna jest przeznaczona na przenoszenie laptopa. Ma do tego specjalną zmiękczoną kieszonkę zamykaną na rzep. W ten sposób laptop jest dodatkowo chroniony przed uszkodzeniami i zarysowaniami. Druga komora natomiast będzie świetna na dokumenty. Dla większej funkcjonalności w jej wnętrzu umieściliśmy kieszonkę na zamek

A jeśli będziesz potrzebować więcej przestrzeni w torbie, to także mamy na to sposób. Wystarczy, że odepniesz zamek i przodzie i jej objętość się zwiększa. 

Więcej informacji
SKUZG656
Waga0,97 kg
KolorCzarny
MateriałPoliester, Nylon
Szerokość41 cm
Głębokość8 cm
Wysokość32 cm
ZapięcieSuwak
Kod EAN5903689732567
Ilość komór3
Ilość kieszeni5
Mieści format A4Tak
Mieści segregatorTak
Mieści laptopa Tak
PasekTak
Mocowanie do walizki podróżnejTak
PodszewkaTak
WodoodpornośćTak