Kosze piknikowe

Produkty 9

na stronę
 1. Lunch box - torba termiczna z paskiem na ramię ZG887 Nowość
  Lunch box - torba termiczna z paskiem na ramię ZG887
  49,90 zł
 2. Lunch box – torba termiczna z paskiem na ramię ZG860 Nowość
  Lunch box – torba termiczna z paskiem na ramię ZG860
  49,90 zł
 3. Kolorowy Kosz piknikowy / termiczny "Rio" ZG885 Nowość
  Kolorowy Kosz piknikowy / termiczny "Rio" ZG885
  69,90 zł
 4. Kolorowy Kosz piknikowy / termiczny "Rio" ZG886 Nowość
  Kolorowy Kosz piknikowy / termiczny "Rio" ZG886
  69,90 zł
 5. Lunch Box - torba termiczna z paskiem na ramię Zagatto ZG793
  Lunch Box - torba termiczna z paskiem na ramię ZG793
  39,90 zł
 6. Kolorowy Kosz piknikowy / termiczny "Rio" ZG747 Nowość
  Kolorowy Kosz piknikowy / termiczny "Rio" ZG747
  69,90 zł
 7. Różowy Kosz piknikowy / termiczny ZG746
  Różowy Kosz piknikowy / termiczny ZG746
  59,90 zł
 8. Szary Kosz piknikowy / termiczny ZG745 Nowość
  Szary Kosz piknikowy / termiczny ZG745
  69,90 zł
 9. Czarny Kosz piknikowy / termiczny ZG744 Nowość
  Czarny Kosz piknikowy / termiczny ZG744
  69,90 zł

Produkty 9

na stronę

Kosz piknikowy termiczny duży

Często, w czasie letnich wycieczek, rodzinnych wypadów nad jezioro, dużych zakupów lub przy odwiedzinach u znajomych, zależy nam, aby transportowane przedmioty zachowały swoją idealną temperaturę. Tutaj z pomocą przychodzi nasza oferta termoizolacyjnych koszy piknikowych . Nowy kosz piknikowy termiczny sprawdza się doskonale w wielu sytuacjach. Wnętrze kosza wyściełane materiałem termoizolacyjnym, skutecznie podtrzymuje temperaturę. Dzięki temu, nawet w upalny dzień, możemy cieszyć się chłodnymi napojami. Kto raz pozna zalety termoizolacyjnych koszy piknikowych, już nigdy z nich nie zrezygnuje!

Kosz piknikowy termiczny i jego zalety

Nasza oferta koszy piknikowych, zawiera produkty o ustandaryzowanym, starannie dobranym rozmiarze. W ofercie mamy cztery warianty kolorystyczne - czarny, szary, różowy i wielokolorowy z motywem papug i roślin. Każdy znajdzie coś dla siebie. Do niewątpliwych zalet kosza termicznego piknikowego, należy jego ochrona termoizolacyjna . W gorące dni, dobrze trzyma temperaturę schłodzonych przedmiotów. Do zwiększenia efektu, polecamy dodać do środka wkłady chłodzące - efekt utrzyma się dłużej. Kosz piknikowy świetnie spełnia swoją funkcję również w zimowe dni - dzięki niemu mamy gwarancję dostarczenia ciepłej herbaty lub obiadu. Jedziecie na duże zakupy? I tutaj kosz piknikowy jest przydatny. Często chcemy po drodze zajechać w jeszcze jedno miejsce, a mrożonki nie mogą czekać. Izotermiczny kosz piknikowy uratuje nasze mrożonki.

Antypoślizgowe rączki, to wygodne uzupełnienie wymarzonego kosza piknikowego.

Projekt kosza piknikowego naszym zdaniem powinien być prosty - w takim układzie, w koszu zmieści się maksymalnie dużo przedmiotów. W naszych modelach przenośnych koszy, zadbaliśmy o to, aby kształt kosza piknikowego był cały czas zachowany - w środku umieściliśmy specjalne metalowe stelaże, które po rozłożeniu, utrzymują odpowiedni wygląd naszego kosza.

Waga koszy piknikowych

Wiemy, jak istotne jest, aby kosz nie był zbyt ciężki - w końcu i tak będziemy go wypychać po brzegi. W tym celu, zastosowaliśmy specjalne aluminiowe stelaże, które są bardzo wytrzymałe, stylowe i co najważniejsze - bardzo lekkie.

Zakup kosza piknikowego

W naszej ofercie znajdziecie modele koszy piknikowych termicznych, które są dostępne od ręki. Wysyłka jest ekspresowa i komfortowa. Posiadamy w ofercie również inne produkty - sprawdźcie sami. Przy odpowiedniej kwocie zamówienia, obowiązuje darmowa dostawa. Dokładamy starań, aby zakup koszy piknikowych był jak najbardziej wygodny i sprawny.

Wszechstronny kosz piknikowy - komfort użytkowania

Oferowane przez nasz kosze, doskonale sprawdzają się w:

 • długiej podróży
 • weekendowych wypadach za miasto
 • piknikach w parku
 • wypadzie nad morze lub jezioro
 • przy odwiedzinach rodziny/znajomych
 • jako turystyczny kosz piknikowy

Przy projektowaniu kosza, zadbaliśmy o ergonomię i komfort - użyty przez nas suwak jest podwójny - aby łatwiej można było go otwierać i dłużej wytrzymał różne wycieczki.

Elegancki kosz piknikowy - wygląd też ma znaczenie

Cztery dostępne warianty kolorystyczne. Od eleganckiej i ponadczasowej czerni , uniwersalnej szarości , po motyw z roślinami i papugami . Każdy znajdzie coś dla siebie. Dla najbardziej odważnych, oferujemy kosz wykonany w wyzywającym różowym kolorze. Nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Dzięki jaskrawej kolorystyce, kosz będzie widoczny nawet z dużej odległości - na pewno go nie zgubisz i jak najdłużej będziesz mogła cieszyć się z właściwości termoizolacyjnych kosza.

Wspominając o wyposażeniu kosza - pozostawiamy tutaj absolutnie wolną rękę. Często kosze są dostępne z gotowym wyposażeniem, ale naszym zdaniem, każdy już takie wyposażenie posiada i najlepiej wie, jakie elementy przydadzą się w czasie rodzinnego pikniku.

Więcej zalet termoizolacyjnych koszy piknikowych

Często spotykanymi materiałami, z jakich są wykonane kosze piknikowe, to wiklina, rattan, plecionka. My postawiliśmy na materiały sztuczne, z uwzględnieniem, że będzie w nich przechowywana żywność. Dzięki temu , nasze kosze są bardzo wygodnie składane - ich grubość po złożeniu to tylko 5 cm. Tradycyjny kosz wiklinowy nie ma możliwości konkurowania z naszym koszem piknikowym termicznym. Po użyciu, można go wygodnie złożyć i schować w odpowiednim miejscu.