Poradniki | Blog Zagatto

 • Bezpieczeństwo Twojego bagażu w podróży

  Bezpieczeństwo Twojego bagażu w podróży

  Sezon na podróże trwa. Wiąże się on oczywiście z pakowaniem, dlatego postanowiliśmy zebrać kilka praktycznych porad dotyczących bezpieczeństwa bagażu.
  Czytaj więcej
 • Jak spakować się na tygodniowy wyjazd? 

  Jak spakować się na tygodniowy wyjazd? 

  Pakowanie się na wyjazdy najczęściej nie należy do ulubionych czynności. Zwłaszcza jeśli jedziesz gdzieś w Polskę. Nasza pogoda często bywa kapryśna, więc trzeba brać pod uwagę, że może się zmienić i należy być na to przygotowanym. A to niestety utrudnia znacznie proces pakowania.
  Czytaj więcej
 • Torba do wózka dla taty i mamy

  Torba do wózka dla taty i mamy

  Torba do wózka to nieodzowny element każdej wyprawki. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele modeli i kolorów. Jednakże widzimy, że często są to produkty, których design jest typowo dzięcęcy: chmurki, misie, pieski. A przecież to nie dziecko nosi tę torbę, tylko rodzic. 

  Czytaj więcej
 • Regulamin konkursu „Napisz Opinię”

  Regulamin konkursu „Napisz Opinię”

  Regulamin konkursu „Napisz Opinię”.
  Czytaj więcej
 • Plecak na laptop to same zalety!

  Plecak na laptop to same zalety!

  Plecak na laptop to doskonała alternatywa dla toreb. Przede wszystkim zapewnia swobodę rękom oraz pasuje do nieformalnego i sportowego stylu. Dlatego też jest chętnie wybierany przez osoby, które preferują luźniejszy styl bycia. 

  Czytaj więcej
 • Prezent dla niej

  Prezent dla niej

  Rozpoczynamy czas kupowania prezentów dla bliskich. Dla jednych jest to łatwe zajęcie, a dla innych coś, co przyprawia o ból głowy. Jeśli jesteś w tej drugiej grupie i kompletnie nie wiesz, co kupić bliskiej Twojemu sercu kobiecie, to mamy dla Ciebie specjalny przewodnik trzech sprawdzonych prezentów, które zawsze będą trafione.

  Czytaj więcej
 • Prezent dla męża

  Prezent dla męża

  Święta zbliżają się wielkimi krokami. Jeśli co roku obiecujesz sobie, że w następnym roku to już na pewno zaczniesz myśleć o prezentach wcześniej, to teraz jest ten czas. Zwłaszcza że zaraz w miejsce zniczy pojawią się pierwsi czekoladowi Mikołaje. 

   

  Czytaj więcej
 • Damska torba na laptop - jaką wybrać?

  Damska torba na laptop - jaką wybrać?

  Jeśli poszukujesz eleganckiej damskiej torby laptopowej, to koniecznie przejrzyj naszą ofertę. Torby na laptopy damskie Zagatto są tak skonstruowane, że pomieszczą naprawdę wiele. Bez problemu schowasz w nich laptop, ale także wszelkie niezbędne akcesoria, dokumenty czy ładowarkę. 

  Czytaj więcej
 • Torby na laptop do 50 zł

  Torby na laptop do 50 zł

  Funkcjonalna torba na laptop wcale nie musi być droga. Najlepszym dowodem na to są nasze torby na laptopa Zagatto. 

  Nasze torby to połączenie bezpieczeństwa dla Twojego sprzętu z fajnym designem. Ich funkcjonalność jest niezastąpiona i przede wszystkim chroni sprzęt przed ewentualnymi uszkodzeniami. Posiadają specjalnie zabezpieczone przegrody oraz dodatkowe kieszonki, które pomieszczą wszelkie dodatkowe drobiazgi. Torby sprawdzą się również w każdych warunkach atmosferycznych, ponieważ są odporne na działanie wody.

  Czytaj więcej
 • Cienki portfel - jaki wybrać?

  Cienki portfel - jaki wybrać?

  Cienkie portfele stają się coraz bardziej popularne. Mimo mniejszej ilości przegródek pozostają nadal funkcjonalne i bardzo elegancko się prezentują. 

   

  Czytaj więcej
 • Gdzie przechowywać dokumenty?

  Gdzie przechowywać dokumenty?

  Obecnie już praktycznie wszystkie dokumenty możesz mieć w formie cyfrowej. Jednakże nadal wiele osób woli mieć je fizycznie przy sobie.

  Czytaj więcej
 • Krótki poradnik: jak pielęgnować skórzane paski?

  Krótki poradnik: jak pielęgnować skórzane paski?

  Kiedy staniesz się już szczęśliwym nabywcą paska skórzanego, to teraz warto zainteresować się jeszcze jego odpowiednią pielęgnacją. 

  Czytaj więcej