Regulamin konkursu „Napisz Opinię”

Regulamin konkursu „Napisz Opinię”

Wróć

Regulamin konkursu „Napisz opinię”

Konkurs, o którym mowa w niniejszym regulaminie (zwany dalej „Konkursem”) jest skierowany do podmiotów: osoby fizyczne, będące konsumentami w rozumieniu art. 22 ustawy kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r. Nr 16 poz. 93 z późn. zm.), przebywające na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (zwanych dalej „Uczestnikami”).

Organizatorzy Konkursu
Organizatorem Konkursu jest firma Zagatto Polska (ks. Piotra Ściegiennego, nr 28/5, 70-354 Szczecin, NIP 8512509478, REGON 812629873) zwana dalej „Organizatorem”.
Przed wzięciem udziału w Konkursie każdy Uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem. Udział w Konkursie będzie równoznaczny z akceptacją Regulaminu Konkursu.
Regulamin Konkursu jest dostępny na stronie zagatto.pl

Zasady konkursu
Konkurs odbywa się na terenie Rzeczpospolitej Polskiej za pośrednictwem wyszukiwarki Google. Konkurs skierowany jest do osób fizycznych, które w dniu jego rozpoczęcia ukończyły 18 lat, mają pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkują na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora, Fundatora oraz osoby współpracujące z tymi podmiotami w sposób stały na innej podstawie niż stosunek pracy, a także członkowie ich najbliższych rodzin, tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków i osoby pozostające z nimi w stosunku przysposobienia.

Konkurs będzie trwał do odwołania.

Zadanie polega na napisaniu opinii o marce lub produktach: https://bit.ly/wygraj-100zl.
Nagrodą dla każdego z 3 zwycięzców co miesiąc jest voucher na zakupy w Zagatto.pl na kwotę 100 zł.

Uczestnik, który wygra nagrodę, zostanie poinformowany przez Organizatora.
W przypadku, gdy zdobywcą Nagrody będzie jakakolwiek osoba, która nie spełnia warunków wskazanych w niniejszym Regulaminie, osoba taka traci prawa do nagrody, a w wypadku ujawnienia tego faktu po jej doręczeniu osoba ta będzie zobowiązana do jej zwrotu.

Zasady przyznawania nagród
Nagroda w Konkursie nie podlega wymianie na inne nagrody oraz na ekwiwalent pieniężny.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika.

 

Przeczytaj również

 • Plecak na laptop to same zalety!

  Plecak na laptop to same zalety!

  Plecak na laptop to doskonała alternatywa dla toreb. Przede wszystkim zapewnia swobodę rękom oraz pasuje do nieformalnego i sportowego stylu. Dlatego też jest chętnie wybierany przez osoby, które preferują luźniejszy styl bycia. 

  Czytaj więcej
 • Prezent dla niej

  Prezent dla niej

  Rozpoczynamy czas kupowania prezentów dla bliskich. Dla jednych jest to łatwe zajęcie, a dla innych coś, co przyprawia o ból głowy. Jeśli jesteś w tej drugiej grupie i kompletnie nie wiesz, co kupić bliskiej Twojemu sercu kobiecie, to mamy dla Ciebie specjalny przewodnik trzech sprawdzonych prezentów, które zawsze będą trafione.

  Czytaj więcej
 • Prezent dla męża

  Prezent dla męża

  Święta zbliżają się wielkimi krokami. Jeśli co roku obiecujesz sobie, że w następnym roku to już na pewno zaczniesz myśleć o prezentach wcześniej, to teraz jest ten czas. Zwłaszcza że zaraz w miejsce zniczy pojawią się pierwsi czekoladowi Mikołaje. 

   

  Czytaj więcej
 • Skóra naturalna i eko-skóra

  Skóra naturalna i eko-skóra

  Do produkcji galanterii skórzanej najczęściej używa się skóry naturalnej lub ekologicznej. Najczęściej to właśnie z tego materiału zrobione są paski, portfele, buty czy torby. Zdania na temat tych skór podzielone są najczęściej na aspekt wytrzymałości (skóra naturalna) i wrażliwości na los zwierząt (skóra ekologiczna). Wybór rodzaju jest kwestią indywidualną, bywa sporną, ale nie ma wątpliwości, że branża korzysta z jednej i z drugiej.

  Czytaj więcej