Torby do wózka

Produkty 9

na stronę

Produkty 9

na stronę
Każda mama wie, że żaden spacer nie może odbyć się bez odpowiedniej wyprawki. W końcu potrzeby maluszka są najważniejsze. Dlatego bez względu na to, czy wybierasz się na dłuższą przejażdżkę, czy tylko na ekspresowe zakupy, to koniecznie musisz zabrać ze sobą określone rzeczy. A przecież wiadomo, że nie będziesz nosiła ich w rękach. Dlatego też zaprojektowaliśmy niesamowicie wygodne torby do wózka, które odpowiadają na wszystkie potrzeby mam.

Torba, która jest plecakiem

Nasza torba do wózka ma podwójne zastosowanie. Nie dość, że możesz ją sobie wygodnie przywiesić do wózka w trakcie spaceru, to jeszcze możesz jej także używać jako plecaka. Wykonaliśmy ją z wyselekcjonowanych materiałów, które mają dopracowane szwy oraz wodoodporny materiał. W środku zastosowaliśmy podszewkę, która jest wykonana z odpornego na brudzenie się poliestru.

Do dyspozycji masz aż 9 kieszeni oraz jedną dużą komorę, dzięki temu pomieścisz wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. W komorze głównej bez problemu zmieścisz chusteczki, zabawki, ubranka czy pieluszki. A w kieszeniach pochowasz małe przedmioty, np. zapasowy smoczek. Dodatkowo przednia kieszeń jest wyścielona materiałem trzymającym ciepło, więc możesz bez problemu trzymać tam butelki. Wybierz kolor, którym się zachwycisz: black, navy, pink, mint.

Torby do wózka

W naszej ofercie znajdziesz również piękne torby do wózka z motywem kwiatowym, które pomieszczą wszelkie potrzebne rzeczy. Ten praktyczny dodatek znacznie ułatwia życie oraz przede wszystkim wygląda naprawdę ładnie i estetycznie. Nasze torby wykonaliśmy z wysokiej jakości materiałów (nylonu i poliestru), które są odporne na uszkodzenia oraz wodę. O jakość torby dbamy zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz. Z przodu umieściliśmy wygodne kieszenie, które uporządkują najpotrzebniejsze rzeczy (chusteczki, smoczek czy telefon). Natomiast komora główna jest bardzo pojemna, więc upchniesz tam zabawki, chusteczki, ubranka, pieluszki czy inne rzeczy.