Pasek skórzany marki Zagatto K2-CPB-00-40-L
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 55,00 zł
Pachnący skórą pasek dla wyjątkowego mężczyzny
Czy można wyobrazić sobie lepszy materiał do wykonania solidnego paska do spodni, który przetrwa lata, niż naturalna licowa skóra bydlęca? Z tego właśnie założenia wyszła polska firma Zagatto, tworząc efektowne paski skórzane. Pasek męski Zagatto w ciemnym, chłodnym brązie to fenomenalny dodatek do każdego stroju. Z nim każda, nawet z pozoru zwyczajna stylizacja, stanie się pełna elegancji.
Skóra – pewnik wieloletniej trwałości
Tym, czym powinien wyróżniać się pasek na lata, jest przede wszystkim najwyższa jakość wykonania. I właśnie pasek skórzany Zagatto to opcja dla najbardziej wymagających. Do jego produkcji wykorzystano najwyższej klasy licową skórę bydlęcą w jednym kawałku, dzięki czemu udało się uniknąć klejenia poszczególnych elementów i zapewnić całości ponadprzeciętną wytrzymałość. Materiał ten zapewnia paskowi również wyjątkowo miłą w dotyku fakturę oraz wysoką elastyczność.
Dobre, bo polskie
Cały wyrób, na który składa się zarówno skórzany pasek, jak i wysokiej klasy metalowa klamra, został w 100% wyprodukowany w Polsce. Krajowa produkcja stanowi swego rodzaju gwarancję niezawodności produktu, jakim jest pasek męski Zagatto.
Wybierz pasek na prezent
Nie wiesz, co podarować w prezencie wyjątkowemu mężczyźnie, który gustuje w akcesoriach z najwyższej półki? To właśnie pasek skórzany Zagatto w głębokim kolorze chłodnego, ciemnego brązu z pewnością zachwyci obdarowanego i będzie mu służył przez długie lata. Ogromny atut stanowi również stylowe pudełko w stylu eko, także polskiej produkcji.
Specyfikacja produktu
- nazwa K2-CPB
- materiał: skóra naturalna licowa
- marka: Zagatto
- kolor: ciemny brąz, przecierany miejscowo, niejednorodny
- klamra: metalowa, srebrna
- ilość dziurek: 7 (szerokość 1cm, rozstawione co 1,5 cm)
- szerokość paska: 3,9 cm - 4,0 cm
- grubość paska: 0,3 cm - 0,4 cm
- opakowanie: minimalistyczne opakowanie eco
Zarówno pasek jak i opakowanie wyprodukowano w całości w Polsce.
Waga | 0.000000 |
---|---|
Producent | Zagatto |
Materiał | Skóra naturalna licowa |
Szerokość | 3.900000 |
Pudełko | Tak |
Zapięcie | Klamra klasyczna |
Wodoodporność | Nie |