Portfele RFID secure i ochrona kart | Zagatto

Portfele RFID secure i ochrona kart | Zagatto

Wróć

Ochrona kart RFID - co to jest? RFID SECURE - jak chroni? Portfel RFID.''''

 

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich pieniędzy

Rozwój technologii ułatwia nam codzienne życie na bardzo wielu płaszczyznach – także finansowych. Stykowe karty płatnicze pozwalają na szybkie dokonywanie transakcji bez konieczności wpisywania numeru PIN karty oraz wsuwania jej do środka czytnika. Są to płatności o drobnych wartościach (do 50 zł). Jak to działa? Karty wyposażone są w niewielki chip, który ma za zadanie zapamiętywać informacje. Kiedy więc kartę z tym chipem zbliżymy na odległość kilku centymetrów do terminala płatniczego, dane przesyłane są za pomocą fal radiowych. Proste? Na pewno! Może być jednak niebezpieczne!

 

RFID – radio frequency identification

RFID to fale radiowe o różnej częstotliwości. Niestety, rozwój technologii nie prowadzi tylko do ułatwień naszego codziennego życia. Prostszym czyni też życie złodzieja. Na popularnych serwisach aukcyjnych można spotkać się z ofertami sprzedaży czytników RFID, dzięki którym możliwe jest przeskanowanie zawartości karty innej osoby. Możemy nawet nie zdawać sobie sprawy, kiedy ten proces ma miejsce! Osoba stojąca obok nas w kolejce w sklepie może właśnie skanować dane z karty płatniczej, aby wykorzystać je potem do wykonania transakcji!

 

Jak zapewnić bezpieczeństwo swojemu portfelowi?

 

Dzięki portfelom Zagatto nie musisz już martwić się o swoje karty płatnicze. Wykorzystywany przez nas system RFID secure gwarantuje Ci 100% ochronę środków. Materiał, z którego produkujemy nasze portfele, uniemożliwia potencjalnym złodziejom możliwość przeskanowania karty i wykradzenia naszych danych! Co więcej, dzięki kompleksowemu zabezpieczeniu, nie musisz również martwić się o przechowywane w portfelu legitymacje, karty komunikacji miejskiej czy karty dostępu do budynku.

 

Zagatto - chronimy cały Twój portfel

Portfele Zagatto chronią nie tylko kartę płatniczą, którą w nich nosimy, ale też wszystkie pozostałe karty wyposażone w chip! Skąd ta gwarancja? Wzdłuż całej okładki portfela wszyty jest specjalny materiał, który blokuje fale radiowe
i uniemożliwia odczyt danych z karty.
Ochronę, którą gwarantujemy, potwierdza stempel RFID secure, a także naklejony hologram ZAGATTO RFID secure i naklejka na opakowaniu – ZAGATTO safe wallet/bezpieczny portfel.

Bezpieczeństwo Twoich kart płatniczych to dla nas priorytet, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci najwyższej jakości ochronę.

Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która oferuje zabezpieczenia RFID w pełnej ofercie portfeli męskich i damskich.

 

Nie daj się okraść – skorzystaj z naszych zabezpieczeń!

Przeczytaj również

 • Bezpieczeństwo Twojego bagażu w podróży

  Bezpieczeństwo Twojego bagażu w podróży

  Sezon na podróże trwa. Wiąże się on oczywiście z pakowaniem, dlatego postanowiliśmy zebrać kilka praktycznych porad dotyczących bezpieczeństwa bagażu.
  Czytaj więcej
 • Kwiatowe motywy na lato 

  Kwiatowe motywy na lato 

  Letni czas rządzi się swoimi prawami! Wyjmujemy z szafy zwiewne sukienki oraz częściej stawiamy na kolory. Wszystko staje się lekkie, muśnięte słońcem i podszyte ciepłym wiatrem. 
  Czytaj więcej
 • Jak spakować się na tygodniowy wyjazd? 

  Jak spakować się na tygodniowy wyjazd? 

  Pakowanie się na wyjazdy najczęściej nie należy do ulubionych czynności. Zwłaszcza jeśli jedziesz gdzieś w Polskę. Nasza pogoda często bywa kapryśna, więc trzeba brać pod uwagę, że może się zmienić i należy być na to przygotowanym. A to niestety utrudnia znacznie proces pakowania.
  Czytaj więcej
 • Nerka: poznaj sposoby noszenia!

  Nerka: poznaj sposoby noszenia!

  Obecnie trendy uliczne przenikają do biur, oficjalnego stylu, wkradają się na różne eventy. Nikogo już nie dziwi połączenie stylu sportowego z eleganckim. Sneakersy do sukienki czy garnituru nie są już zaskoczeniem. Dlatego chcemy Ci pokazać jak za pomocą dodatków rozluźnić styl formalny i jak zapewnić sobie nowoczesny, niewymuszony luz. 
  Czytaj więcej