Trendy i inspiracje | Blog Zagatto

 • Torby na laptopa - czy stanowią wystarczającą ochronę na laptopa?

  Torby na laptopa - czy stanowią wystarczającą ochronę na laptopa?

  W dobie mobilności i technologii, laptop stał się nieodłącznym towarzyszem wielu z nas, zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Jego bezpieczeństwo podczas transportu jest kluczowe, a torba na laptopa wydaje się być pierwszym i najbardziej oczywistym wyborem ochrony. Ale czy torby na laptopa rzeczywiście oferują wystarczającą ochronę?
  Czytaj więcej
 • Trasy rowerowe w Polsce. Przegląd najciekawszych szlaków na wycieczkę rowerową.

  Trasy rowerowe w Polsce. Przegląd najciekawszych szlaków na wycieczkę rowerową.

  Czy Polska rowerami stoi? Jeszcze kilkanaście lat temu ciężko byłoby nam przyznać rację temu stwierdzeniu. Obecnie jednak infrastruktura rowerowa rozwija się w bardzo dynamicznym tempie i każdy rowerzysta, bez względu na poziom zaawansowania może spędzić wspaniałą przygodę na jednej z malowniczych tras. Oto przegląd najciekawszych szlaków na wycieczkę rowerową.
  Czytaj więcej
 • Kto i kiedy stworzył pierwszy plecak? Wszystko o plecakach.

  Kto i kiedy stworzył pierwszy plecak? Wszystko o plecakach.

  Plecak to akcesorium, które wydaje nam się niezbędne do szkoły, ale i na górskie wędrówki. W końcu dobrze skonstruowany plecak świetnie rozkłada ciężar, przez co ani ramiona, ani plecy nie są nadmiernie obciążone. Jednak kto i kiedy stworzył pierwszy plecak? Poznajcie historię plecaka.
  Czytaj więcej
 • Sezon na rower coraz bliżej! Wyposaż się w odpowiednie sakwy rowerowe!

  Sezon na rower coraz bliżej! Wyposaż się w odpowiednie sakwy rowerowe!

  Sprawdź, na co zwrócić uwagę podczas wyboru sakwy rowerowej. Poznaj ich najpopularniejsze rodzaje, budowę i systemy mocowań, by dokonać trafionego zakupu, który ułatwi Ci wyprawy rowerowe.
  Czytaj więcej
 • Kwiatowe motywy na lato 

  Kwiatowe motywy na lato 

  Letni czas rządzi się swoimi prawami! Wyjmujemy z szafy zwiewne sukienki oraz częściej stawiamy na kolory. Wszystko staje się lekkie, muśnięte słońcem i podszyte ciepłym wiatrem. 
  Czytaj więcej
 • Nerka: poznaj sposoby noszenia!

  Nerka: poznaj sposoby noszenia!

  Obecnie trendy uliczne przenikają do biur, oficjalnego stylu, wkradają się na różne eventy. Nikogo już nie dziwi połączenie stylu sportowego z eleganckim. Sneakersy do sukienki czy garnituru nie są już zaskoczeniem. Dlatego chcemy Ci pokazać jak za pomocą dodatków rozluźnić styl formalny i jak zapewnić sobie nowoczesny, niewymuszony luz. 
  Czytaj więcej
 • Kwiatowy design w produktach Zagatto

  Kwiatowy design w produktach Zagatto

  Kwiatowy motyw pasuje do wszystkiego. Przekonaj się sama!
  Czytaj więcej
 • Zalety męskich toreb miejskich

  Zalety męskich toreb miejskich

  Zastanawiasz się nad torbą miejską? Świetnie się składa, ponieważ mamy dla Ciebie przegląd ich zalet. Sprawdź koniecznie.
  Czytaj więcej
 • Skóra naturalna i eko-skóra

  Skóra naturalna i eko-skóra

  Do produkcji galanterii skórzanej najczęściej używa się skóry naturalnej lub ekologicznej. Najczęściej to właśnie z tego materiału zrobione są paski, portfele, buty czy torby. Zdania na temat tych skór podzielone są najczęściej na aspekt wytrzymałości (skóra naturalna) i wrażliwości na los zwierząt (skóra ekologiczna). Wybór rodzaju jest kwestią indywidualną, bywa sporną, ale nie ma wątpliwości, że branża korzysta z jednej i z drugiej.

  Czytaj więcej
 • Portfel damski z miejscem na zdjęcia 

  Portfel damski z miejscem na zdjęcia 

  Wiele osób szukając portfela, bazuje na swoich szczególnych wymaganiach. Czasem chodzi o rodzaj zapięcia, czasem o kolor a czasem o miejsce na zdjęcie. Fotografia bliskiej osoby w portfelu jest często noszona przez wiele osób. Stąd też wiele modeli umożliwia to poprzez specjalną kieszonkę. 

  Czytaj więcej
 • Wybierz idealny męski plecak

  Wybierz idealny męski plecak

  Mężczyźni lubią plecaki za ich funkcjonalność oraz przede wszystkim możliwość wrzucenia wszystkich potrzebnych rzeczy. Plecak świetnie sprawdzi się w podróży, do pracy czy na uczelnię. Dlatego dzisiaj przyjrzymy się plecakom, które mamy w swojej ofercie. A musisz wiedzieć, że nasze propozycje są naprawdę skrojone na miarę Twoich potrzeb. 

  Czytaj więcej
 • Co to jest styl casual?

  Co to jest styl casual?

  Wiele się mówi o stylu casualowym. Casual, styl casualowy czy casual style - pojawia się w różnych kombinacjach bardzo często. Ale czy wiesz, co tak naprawdę oznacza styl casualowy? 

  Czytaj więcej