Trendy i inspiracje | Blog Zagatto

 • Kwiatowe motywy na lato 

  Kwiatowe motywy na lato 

  Letni czas rządzi się swoimi prawami! Wyjmujemy z szafy zwiewne sukienki oraz częściej stawiamy na kolory. Wszystko staje się lekkie, muśnięte słońcem i podszyte ciepłym wiatrem. 
  Czytaj więcej
 • Nerka: poznaj sposoby noszenia!

  Nerka: poznaj sposoby noszenia!

  Obecnie trendy uliczne przenikają do biur, oficjalnego stylu, wkradają się na różne eventy. Nikogo już nie dziwi połączenie stylu sportowego z eleganckim. Sneakersy do sukienki czy garnituru nie są już zaskoczeniem. Dlatego chcemy Ci pokazać jak za pomocą dodatków rozluźnić styl formalny i jak zapewnić sobie nowoczesny, niewymuszony luz. 
  Czytaj więcej
 • Kwiatowy design w produktach Zagatto

  Kwiatowy design w produktach Zagatto

  Kwiatowy motyw pasuje do wszystkiego. Przekonaj się sama!
  Czytaj więcej
 • Zalety męskich toreb miejskich

  Zalety męskich toreb miejskich

  Zastanawiasz się nad torbą miejską? Świetnie się składa, ponieważ mamy dla Ciebie przegląd ich zalet. Sprawdź koniecznie.
  Czytaj więcej
 • Skóra naturalna i eko-skóra

  Skóra naturalna i eko-skóra

  Do produkcji galanterii skórzanej najczęściej używa się skóry naturalnej lub ekologicznej. Najczęściej to właśnie z tego materiału zrobione są paski, portfele, buty czy torby. Zdania na temat tych skór podzielone są najczęściej na aspekt wytrzymałości (skóra naturalna) i wrażliwości na los zwierząt (skóra ekologiczna). Wybór rodzaju jest kwestią indywidualną, bywa sporną, ale nie ma wątpliwości, że branża korzysta z jednej i z drugiej.

  Czytaj więcej
 • Portfel damski z miejscem na zdjęcia 

  Portfel damski z miejscem na zdjęcia 

  Wiele osób szukając portfela, bazuje na swoich szczególnych wymaganiach. Czasem chodzi o rodzaj zapięcia, czasem o kolor a czasem o miejsce na zdjęcie. Fotografia bliskiej osoby w portfelu jest często noszona przez wiele osób. Stąd też wiele modeli umożliwia to poprzez specjalną kieszonkę. 

  Czytaj więcej
 • Wybierz idealny męski plecak

  Wybierz idealny męski plecak

  Mężczyźni lubią plecaki za ich funkcjonalność oraz przede wszystkim możliwość wrzucenia wszystkich potrzebnych rzeczy. Plecak świetnie sprawdzi się w podróży, do pracy czy na uczelnię. Dlatego dzisiaj przyjrzymy się plecakom, które mamy w swojej ofercie. A musisz wiedzieć, że nasze propozycje są naprawdę skrojone na miarę Twoich potrzeb. 

  Czytaj więcej
 • Co to jest styl casual?

  Co to jest styl casual?

  Wiele się mówi o stylu casualowym. Casual, styl casualowy czy casual style - pojawia się w różnych kombinacjach bardzo często. Ale czy wiesz, co tak naprawdę oznacza styl casualowy? 

  Czytaj więcej
 • Torby miejskie, wygoda po męsku

  Torby miejskie, wygoda po męsku

  Męskie torby miejskie stają się coraz bardziej popularne. Mężczyźni cenią sobie wygodę i możliwość schowania wszystkich potrzebnych rzeczy. Dzięki temu nie trzeba upychać portfela i telefonu po kieszeniach, a śniadania nosić w dziwnej reklamówce. 

  Czytaj więcej
 • Nerka, modna wygoda

  Nerka, modna wygoda

  Nerki szturmem weszły do świata mody. Najpierw kojarzyły się tylko ze stylem sportowym. Ale z czasem nerki zaczęły się pojawiać także w innych stylizacjach. Zaczęły je nosić gwiazdy i popularne osoby, które możemy oglądać w Internecie. I jak to zwykle bywa, coraz więcej kobiet zaczęło zwracać uwagę na ten ciekawy dodatek, który jest niby torebką, ale nie do końca. 

  Czytaj więcej
 • Torby na laptopa 15,6’’: przegląd Zagatto

  Torby na laptopa 15,6’’: przegląd Zagatto

  Torby na laptopa rozmiarze 15,6'' to najczęściej poszukiwane torby. Wynika to z tego, że ten rozmiar sprzętu jest jednym z najczęściej wybieranych. W torbach na laptopa stawiamy przede wszystkim na ich wszechstronne zastosowanie. W końcu laptop to nie jest jedyna rzecz, którą w takiej torbie przenosi. Stąd też mnogość przegródek oraz zakamarków, które dają możliwość schowania dokumentów i innych drobiazgów. Natomiast jeśli wolisz jednak torby z mniejszą ilością przegródek, to także mamy takie w ofercie. Wiele osób szuka przecież też toreb, które mają jak najmniej zakamarków i na takie potrzeby także odpowiadamy, Torba na laptopa Zagatto to także gwarancja najwyższej jakości wykonania. 

  Czytaj więcej
 • Portfele męskie Zagatto są najlepsze!

  Portfele męskie Zagatto są najlepsze!

  Portfel męski to nie tylko miejsce przeznaczone do przechowywania dokumentów i pieniędzy, ale także swoista wizytówka, która mówi wiele o jego posiadaczu. Dlatego przy wyborze portfela warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy. 

  Czytaj więcej